-
Powerful devices that enable you to do more.
product_warranty
6.9-inch foldable Dynamic AMOLED 2X display, 120Hz refresh rate, 4.1-inch cover display, Exynos 2500 processor, 4300mAh battery, dual camera setup with 50MP main sensor, Android 16 with One UI 8
| Size | 6.9 inch (main), 4.1 inch (cover) |
| Weight | 188 g |
| Camera | 50MP + 12MP |
| Front Camera | 10MP |
| Battery | 4300 mAh |
| Chipset | Exynos 2500 |
| RAM and Storage | 12GB RAM, 512GB |
| WLAN | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| GPS | Yes |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (side), accelerometer, gyro, proximity, compass |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support