-
Powerful devices that enable you to do more.
1 Year
6.9-inch Dynamic LTPO AMOLED 2X display, 120Hz refresh rate, Snapdragon 8 Elite for Galaxy processor, 200MP + 50MP + 10MP + 50MP quad camera setup, 5000mAh battery, Android 15 with One UI 7
| Size | 6.9 inch |
| Weight | 218 g |
| Camera | 200MP + 50MP + 10MP + 50MP |
| Front Camera | 12MP |
| Battery | 5000 mAh |
| Chipset | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| RAM and Storage | 12GB RAM, 256GB |
| WLAN | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| GPS | Yes |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support