6.1-inch Super Retina XDR display, Apple A15 Bionic chip, dual 12MP camera system, 3279mAh battery, iOS, Face ID
| Size | 6.1 inch |
| Weight | 172 g |
| Camera | 12MP + 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Battery | 3279 mAh |
| Chipset | Apple A15 Bionic |
| RAM and Storage | 6GB RAM, 128GB |
| WLAN | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Yes |
| USB | Lightning |
| Sensors | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support