6.7-inch Dynamic AMOLED 2X display with 120Hz refresh rate, QHD+ resolution, flagship processor, triple camera setup with 50MP main sensor, 4900mAh battery, Android 14 with One UI
| Size | 6.7 inch |
| Weight | 196 g |
| Camera | 50MP + 12MP + 10MP |
| Front Camera | 12MP |
| Battery | 4900 mAh |
| Chipset | Exynos 2400 / Snapdragon 8 Gen 3 |
| RAM and Storage | 12GB RAM, 256GB / 512GB |
| WLAN | 12GB RAM, 256GB / 512GB |
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Yes |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Sensors | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support