Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass
| Size | 6.7 inch |
| Weight | 196 g |
| Camera | 50MP + 12MP + 10MP |
| Front Camera | 12MP |
| Battery | 4900 mAh |
| Chipset | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| RAM and Storage | 12GB RAM, 512GB |
| WLAN | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| GPS | Yes |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support