4.7-inch Retina HD display, Apple A15 Bionic chip, 12MP rear camera, 7MP front camera, 2018mAh battery, iOS, Touch ID fingerprint sensor
| Size | 4.7 inch |
| Weight | 144 g |
| Camera | 12MP |
| Front Camera | 7MP |
| Battery | 2018 mAh |
| Chipset | Apple A15 Bionic |
| RAM and Storage | 4GB RAM, 64GB |
| WLAN | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | Yes |
| USB | Lightning |
| Sensors | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support