6.2-inch Dynamic AMOLED 2X display, 120Hz refresh rate, Exynos 2400 / Snapdragon 8 Gen 3 processor, triple camera setup with 50MP main sensor, 4000mAh battery, Android 14 with One UI
| Size | 6.2 inch |
| Weight | 167 g |
| Camera | 50MP + 10MP + 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Battery | 4000 mAh |
| Chipset | Exynos 2400 / Snapdragon 8 Gen 3 |
| RAM and Storage | 8GB RAM, 128GB / 256GB / 512GB |
| WLAN | Wi-Fi 6E / Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Yes |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Sensors | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
*********
*********
*********
For all oders over $99
100% secure payment
Online top support